Galatasaray finansal hedeflere uyum sağladı

bets10 referans

Avrupa futbolunun yönetim organı 7 Ağustos’ta Türk futbol kulübü Galatasaray’ın geçen sezon mali hedeflerine uyduğunu söyledi.

“CFCB [Club Financial Control Body] soruşturma odası, Galatasaray SK, FK Kairat Almaty ve Maccabi Tel Aviv FC’nin 2019/20 sezonu için kararlaştırılan hedeflere uyduğunu; bu kulüplerin 2020/21 sezonunda uzlaşma rejiminde kalacağını tespit etti. UEFA yaptığı açıklamada , ” dedi.

CFCB, takımların uzun vadede finansal sorunlardan kaçınmasına yardımcı olmak için oluşturulmuş bir önlem olan, kazandıklarından daha fazla para harcamadıklarından emin olmak için kulüpleri finansal olarak izler.

Avrupa kulüpleri, başa baş hedefleri, spor önlemleri ve mali katkıları içeren Finansal Fair Play kriterlerine saygı göstermelidir.

Futbol kurumu, mali kriterlere uymazlarsa kulüplere para cezası verebilir veya ceza verebilir.

Başakşehir yeni anlaşmayı imzaladı

UEFA, Türkiye şampiyonu Medipol Başakşehir’in “başa baş şartına uymadığını” belirterek, kulübün 2020-21, 2021-22, 2022-23 ve 2023-24 sezonları için yeni bir anlaşma imzaladığını söyledi.

Yeni anlaşmaya göre Başakşehir, 2020’de “en fazla 10 milyon avro [11,7 milyon dolar] başabaş bütçe açığına” sahip olabilir, ancak 2023-24 sezonuna kadar hesabını dengeleme sözü verdi.

“İstanbul Başakşehir, UEFA müsabakalarına katılmaktan elde ettiği gelirlerden kesilecek toplam 1,5 milyon Euro’ya kadar toplam mali katkı ödemeyi kabul ediyor. Bu miktarın 0,3 milyon Euro’unun tamamı, kalan 1,2 milyon Euro’luk kısmı ise tamamen ödenecek. kulübün uzlaşma anlaşmasında belirtilen başa baş hedeflerine uymasına bağlı olarak şarta bağlıdır. “ifadesi yer aldı.

betson mobilreferans
Ligi'nde büyük heyecan sürüyor. Günün maçlarından biri de arasındaki mücadele olacak. tarihinde oynanacak müsabakanın başlangıç saati açıklandı. Eğer Türkiye dışındaysanız, bulunduğunuz ülkenin yerel saatine göre yayın saatini araştırabilirsiniz. Pekala maçı hangi kanalda canlı izlenecek? Sporseverler ve futbol izleyicisi olarak oynanacak olan bu maçı şifreli ve şifresiz yayınlayacak kanalları araştırmaktasınız ama biz justin tv olarak bu yayını sizlere ücretsiz şekilde sunmaktayız. Maçı canlı izlemek isteyen futbolseverler, bu zorlu mücadelenin hangi kanallardan şifresiz yayınla izlenebileceğini merak etmektedir. Sporseverler, arasında oynanacak karşılaşmayı yayınlayacak TV kanallarını ve şifresiz yayın sitelerini araştırmaktadırlar. Bu maçı canlı izlemek isteyen sporseverler internet üzerinden şu aramaları yapıyor: kaçak izle, şifresiz justin tv izle, maçını canlı izle vs. Futbolseverler bu maçı canlı izlemek için arayış içerisinde. Ayrıca Ligi maçları şeklinde aramalar da baya popüler durumdadır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*